-

درباره لگراند پارس

(Total 1 Votes : 5 of 5)

لگراند پارس

لگراند پارس زیر مجموعه شرکت نیتاران پارس و عرضه کننده محصولات برند لگراند در ایران می باشد. این شرکت فعالیت رسمی خود را در سال 1391 آغاز نموده و نامی آشنا در عرصه فناوری اطلاعات و شبکه در کشور می باشد.

LEGRAND متخصص در ساخت و سازهای برقی و دیجیتال است

لگراند متخصص جهانی در زیرساختهای برقی و دیجیتال است و محصولات و راه حلهایی با ارزش افزوده بالا را برای ساختمانهای تجاری ، مسکونی و صنعتی ارائه می دهد. هر روز لگراند به منظور تقویت زیرساخت های ساختمانهای برقی و دیجیتال و کمک به توسعه ساختمانهای متصل در سراسر جهان بسیار سخت تلاش می کند.

تخصص فن آوری ، موقعیت های پیشرو آن ، دامنه ارائه آن ، حضور بین المللی و قدرت برندهای آن در کنار هم قرار گرفته است تا لگراند را معیار جهانی قرار دهد. با حضور نزدیک به 90 کشور و  بیش از 38000 کارمند ، لگراند در کل فروش نزدیک به 6.0 میلیارد یورو در سال 2018 تولید کرد.

طیف گسترده ای از راه حل ها برای ساختمان ها

لگراند مجموعه ای کامل و با کارایی بالا با بیش از 300،000 محصول اختصاص داده شده به زیرساخت های الکتریکی و دیجیتال در ساختمان ها - از جمله  سیستم هایکنترل و محصولات و سیستم های فرمان ، توزیع انرژی و توزیع داده ها ، مدیریت کابل و تجهیزات نصب را ارائه می دهد.

این محصولات و راه حلها نیازهای موجود در بازار تجاری (55٪ از فروشهای Legrand Group 2018) ، بازار مسکونی (40٪) و بازار صنعتی (5٪) را برآورده می کنند.

 

لگراند یک برند برتر جهانی

 لگراند در اصل یک برند اروپایی است ، اما امروزه به عنوان یک برند جهانی شناخته می شود . لگراند که در بازارهای بین المللی فعالیت می کند ، در نزدیک به 90 کشور جهان تولید شده و محصولات آن در هر قاره ، تقریباً در 180 کشور جهان توزیع می شود.

علاوه بر این ، لگراند از سال 2015 مقام های پیشرو در کشورهایی مانند فرانسه ، ایتالیا و ایالات متحده دارد. بازار شماره 1 لگراند از سال 2015. در سال 2018 حدود 69٪ از فروش گروه از محصولات حاصل از رتبه های اول یا دوم در بازارهای خود بودند.